Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 

CM.018A2 DESERT EAGLE

Tak a máme tu další test zbraně z www.airguns.wz.cz, tentokrát se jedná o elekrickou pistoli DESERT EAGLE s technologií BLOW-BACK a navíc s HOP-UPem. Rozhodně čtěte dále.

CM.018A2


Úvodem:

Vzhledem k tomu, že elektriky z Airguns.wz.cz na mě zapůsobili zatím vzhledem ke své ceně, šáhnul jsem po další. Tentokrát se jedná o elektrickou repliku oblíbené pistole DESERT EAGLE. Zbrani dodává na realističnosti technologie zpětného závěru BLOW BACK (názornou ukázku najdete v prvním videu), kterou obstarává elektrický motůrek. Překvapil mě i velmi solidní dostřel. Ale více už v mé recenzi.

Vzhled a zpracování:

Už krabice na mě zapůsobila velmi věrohodným dojmem (to ostaně můžete vidět na fotkách) a tak jsem jí tedy s napětím otevřel. Pod kartonovým víkem jsem objevil polystyrenovou krabici, sundal jsem tedy nedočkavě obal a zahájil kompletní testování. Mimo zbraně jsem v balení objevil ještě další příslušenství, ale o tombude ještě řeč níže. Vyndal jsem tedy zbraň z poslystyrenu, vložil zásobník a poprvé si zbraň ,,ošahal´´. První dojmy byly výborné.

Výkon:
DOKONČIT

Samozřejmě, že zbraň nelze srovnávat s mnohonásobně dražšími zbraněmi od TM, CA a dalších renomovaných výrobců. Zbraň má ale na poměry čínské produkce v této cenové kategorii opravdu velmi solidní dostřel, který je podpořen HOP-UPem. Pro ty, kteří mají rádi čísla, tak tato zbraň dostřelí s kvalitníma 0.12g kuličkama (TM) cca 20-30m.Vyrovná se tak i zbrani M83, kterou jsme nedávno testovali, což je více než solidní. Musím ale poznamenat, že dostřel hodně závisí na použitých kuličkách, proto doporučuji používat kuličky lepší kvality, při použití nekvalitních kuliček se dostřel sníží až na polovinu. Co se týká zásobníku, nemám mu co vytknout, kuličky se do něj plní dobře, i když na první pohled asi nepřesvědčí. Nemilá je ovšem malá kapacita - pouze 16 kuliček. Co se týká výdrže baterie, tak ta mě taky překvapila (vzhledem k její kapacitě), i po 400 výstřelech zbraň stále střílí. Všechny testy byly prováděny s kuličkami o hmotnosti 0,12g od TM.

Příslušenství:

Ke zbrani dostanete vše, co potřebujete pro její provoz, což je v této cenové kategorii unikátní. Tady je kompletní výpis:

- 4x akumulátor - jedná se o 300mAH AAA baterky
- nabíječka - bohužel bez redukce, ale to se dá snadno vyřešit (nabíjení trvá cca 3 hodiny) -> stačí upravit roztrojku
- čistička kuliček
- taktická bojová svítilna + baterky
- ochranné brýle
- šroubky a šroubovák
- kvalitní 0,12g kuličky

Závěr:

Zbraň mohu vřele doporučit všem začátečníkům, za svoje peníze toho dostanete opravdu mnoho a dle mého názoru může vydržet opravdu na svou cenu velmi dlouho. Příjemná je především přítomnost systému BLOW-BACK, která zbrani dodává na realističnosti. K zahození není ani HOP-UP. Zbraň zakoupíte na již známém webu - http://www.airguns.wz.cz/index.php?p=productsMore&iProduct=52 za 499Kč s dvouletou zárukou.

Klady a zápory:
+++++ cena
+ HOP-UP
+ BLOW-BACK
+ váha
- pro někoho slabší dostřel
- kapacita zásobníku